Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

FutjaKot

Forumium praecox
Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

Shyqyr qe erdhi dita te regjistrosh donmaine .al por cmimet me duket pak te shtrenjta :)
 
Last edited by a moderator:

Al-Punk

Still here
Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

Diskutohet qe do ulen cmimet me vone! Por aktualisht ky eshte cmimi me te cilin mund te tregetohen.
 

FutjaKot

Forumium praecox
Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

Na dergo ndonje email kur te ulen cmimet pra se dua te regjistroj disa donmain names
 

Juir

Forumium maestatis
Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

Mandi shtrenjte eshte per 2 vjet 100 euro llogarit qe me .com une paguaj 40 euro ne vit ,duhet te ulen pak
 

Al-Punk

Still here
Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

Jam shume dakort qe duhet te ulen Juir. Me .com paguhet edhe me lire, sidoqofte tani eshte casti qe mund te rregjistrohen domainet me te mire. Me vone thuhet qe do ulet cmimi, por deri atehere ka kohe.
 

SiL3nT

Super Moderator
Anëtar i Shtabit
Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

Normale qe tani duhet te jen shtrejnt sepse me nje domain qe mund te blesh tani mbas 2 vitesh kur te jen ulur cmimet domaini jot do jet nder te paret qe eshte hapur me .al dhe do ket nje vler shume me te lart se ajo qe e ke bler
 

VeriuPortal

Primus registratum
Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

lol me .com jane falas nqs e merr me host ose biles me 2$ ne muaj.

Por pyetja ime eshte nqs se dua te marr nje domain .al pa host, a ofrohen sherbimet e DNS per ta lidhur me nje host diku tjeter?
 

Al-Punk

Still here
Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

E kemi futur falas sherbimin e DNS dhe mund ta lidhesh ku te deshirosh.
 

my love

Primus registratum
Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

Si mund ta ble un nji faqe.. e kam nji faqe po e kam forumotions ene dua ta boj me com kush mund t'me ndimoj t'me thot,ku mund ta ble per 5 vjet
 
Top