Rihanna vuan nga celuliti

Albforumi

Primus registratum
Rihanna vuan nga celuliti

Këngëtarja e njohur amerikane Rihanna duket se më nuk është në formën më të mirë të saj fizike. </p>


Edhe pse ajo shkëlqej në një koncert që e mbajti në Londër në O2 Arena këngëtarja duket se vuan nga celuliti dhe nuk është duke treguar një formë të mirë fizike ashtu sikurse jemi mësuar ta shohim vite më parë.</p>


Gazeta The Daily Mirror ka botuar sot foto të këngëtares ku shihen gjurmë të qarta të celulitit të saj në kohë kur ajo dilte nga makina për tju drejtuar skenës ku do të mbante koncert.</p>

Ky artikull eshte marre nga: http://thashethe.me/?p=2537. Per me shume artikuj te ngjashem vizitoni: http://thashethe.me/?p=2537
 

gangsterja

Primus registratum
I duhet patjeter nje diete e rrepte,nese do serish te jete ne forme te mire fizike.Pastaj nuk i ndikon pesha ne karrieren e saj,sepse te gjithe e adhurojne.
 
Top