Rihanna shndërrohet në babysitter (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiTë mërkurën e kaluar Rihanna e ka zbukuruar Twitter-in e saj duke postuar disa fotografi ku shihet ajo me mbesën e saj të mrekullueshme. Mesa duket këngëtarja akoma nuk ka hequr dorë nga detyra si babysitter.
Ajo ka postuar disa fotografi ku në njërën prej tyre shihet Rihanna e cila mban në krahë mbesën e saj, dhe në një tjetër mbesa teksa fle. Si Rihanna edhe mbesa e saj duket të dyja të mrekulleshme në fotografitë e postuara. 
Top