RealBookers.com

Al-Punk

Still here
RealBookers eshte projekt (startup) i ri ne fushen e turizmit.

Hotelet sot e kane te nevojshem te jene prezent ne Booking, Expedia, hotels.com dhe qindra website te tjere qe lejojne rezervime online nga cdo vend.
Per te qene prezent tek keto portale, eshte e nevojshme qe te sinkronizohet ne cdo cast Gjendja e Dhomave, Cmimet dhe te terhiqen rezervimet nga cdo kanal.
RealBookers ben pikerisht kete gje, sherben si nje manaxhues kanalesh lidhje dhe lidh cdo hotel shqiptar me Expedia, HotelBeds, WebBeds, Agoda dhe se shpejti Booking dhe shume portale te tjere.

Nese njihni dike nga industria e turizmit, qe ka nje hotel apo nje shtepi qe deshiron te ofroje online, atehere https://realbookers.com mund te jete ndalesa e pare.
 
Top