Re: Do doja...

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

Une kam pas punu siper Sebastianit ke 100 Summer. Tashi na e kane fut Sebastianin mrena ke godina.

Goce mos kena te njejtin shef dhe nuk dim' gjo dhe punojme me kaq zell ne nji kohe /pf/images/graemlins/laugh.gif .
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

Edhe icik dhe po e bojm si Debatiku : 3 plepa, ec drejt ... aty do groposet thesari. Do zberthena a jo /pf/images/graemlins/laugh.gif ?

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Vals

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Gjethi gjethi, ketu plepi, si me degjon? :lol: Me co nje PM se s'po ta gjej profilin.
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

Si re nuk po ma shef profilin ? Une me profilin korr dhe sukses /pf/images/graemlins/laugh.gif !!!

:lol:
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

:lol: Izi te rafte pika se me shkrive
ca Lemi mi e poshter, jo po Muharrem :lol:
eshte nje fjale e embel/e shkurter/qe thote shume, qe kemi mes njeri-tjetrit ne te dashuruarit e shekullit te shkuar :wub:
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

Sikur ta dishe ti se sa shume do te thote "Lemi apo Lymi" per nonjonin prej nesh ktu nuk do kishe fol kshu me diskriminim. Llogarit qe ka rob out there qe i ben te lumtur me gjithe lecka nje Lem apo Lym /pf/images/graemlins/laugh.gif .

Nejse, po ca na thoni mo iher ? Po pres qe Valsi t'hedhi shishen me leter dhe te me kthej xhevap se ku bohet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

jeni mledh t'gjithe ...anej dmth, se mos vini ndonjehere ketej nga neve...
kete do doja (qe mos dal nga tema) te njihja sa me shume njerez te mire nga albforumi /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

Mos u boj merak hic se Valsi humi dhe nuk po kthe xhevap. Harrova dhe me i thon' qe nuk jam shoqja Bones dhe sido qe te vije puna nuk e pys sa pare bo dhe sa qira pagu /pf/images/graemlins/laugh.gif .

(kidding /pf/images/graemlins/smile.gif )

Valsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

hot

Hotgirl
Re: Re: Do doja...

ehe /pf/images/graemlins/laugh.gif ina fis puntor ne :rolleyes: :tipsy:

iziiiiiiiiii :wave:
 

Vals

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Ca detyra, me kapi shefi gjalle tu i shkrujt Izit. Le po priste qe ti coja nje memo. Dua qe fjala memo dhe raport te zhduken nga qarkullimi dh ebashke me to te zhduket dhe ky shefi im. Le po me mbajti ne zyre nja nje ore tani ngela pa i kthy pergjigje Izit /pf/images/graemlins/frown.gif
LD, po qe e kam dy minuta larg nga puna ime. BELLLEE po s'me pyte per rrogen dakort jam ta hajm i dreke bashke /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Vals

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Hote, qafsh gjithe ku ma ke gjet kete kongen, me shkrive. Dua qe Hotja te dalin ne Stand-Up Commedy se do bohet komediane e forte. :lol:
 

hot

Hotgirl
Re: Re: Do doja...

ja kam cu emrin, po sma kan pranu mbiemrin /pf/images/graemlins/laugh.gif shum i gjat thojn, po ty t'qet probleme ky mbiemri a si? :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Re: Do doja...

u se harova

du me shku nplazh neser po du ene me qeth floket
si tja boj..plazhi o n'oren 10, flokt jan n'1 :shrug:
 

Vals

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Hote, shko qethi floket ne plazh ne oren 1 :tipsy:
Une mbiemrit ja kam zgjidh punen, kam mar ate te :wub: Shume i shkurter dhe i njohur :goofy:
 

hot

Hotgirl
Re: Re: Do doja...

u po /pf/images/graemlins/laugh.gif harova

u pa puna..i do ngec najnjonit ke dera vec per mbiemrin :tipsy:

ika un..naten :sleep:
 

pippo

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Ca ikin ca vijne ........... do doja te kthehesha nga nje udhetim i gjate i gjate shume i gjate (kushedi si do tei shte po te vizitoje nje vend qe ke 20_25 vjete pa e pare ............. . ) :cool:
 

b.k.

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga Iola:
[qb] Sky Girl po nisemi /pf/images/graemlins/smile.gif

Do doja te ishe me ne :kiss: [/qb]
me too. sa do te doja te isha atje. na marrte dreqi pasaportat /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top