Protestë nudo kundër Berluskonit (FOTO)

The decatur

Perjashtuar nga Albforumi
talia organizon zgjedhjet ditën e sotme dhe shumë njerës shpresojnë që Silvio Berluskoni të mos fitojë. Mes tyre janë edhe aktivistet e lëvizjes “Femen”, të cilat kanë protestuar nudo kundër Berluskonit në Napoli.

 

joetisti_

Locus omnem
Mua personalisht me pelqen, nga ana e te berit politike, Berluskoni. Nuk kuptoj mire se perse ato vajza u zhveshen si per te protestuar por me duket se i ben nje reklame besoj pozitive Berluskonit. Me fjale te tjera, po ta bejne keshtu edhe ketu tek ne... edhe sehir edhe reklame edhe gjithcka do te kete :p
Viva Berlusconi.
 
Top