Pritja...oh sa gjate!

Rambla

Primus registratum
Re: Pritja...oh sa gjate!

-Hera e fundit, une si duroj dot pritjet.
-E di, asnjerit si pelqejne.
-Epo mua içik se pak se te tjerve.

/pf/images/graemlins/laugh.gif

..edhe ika tani, se po me presin 'kembimet' :sleep:
 

Guest
Re: Pritja...oh sa gjate!

c2e27b50ecdbb904.jpg


-NON VOGLIO CHE VAI VIA

-NON ANDRO' VIA, FINO A DOMANI

-E DOMANI?

-DOMANI E' LONTANO

-E' GIA' DOMANI SE CI PENSI

-DOMANI SARA' SOLO QUANDO VORRAI CHE LO SIA
 

Desdemona

Primus registratum
Re: Pritja...oh sa gjate!

E urrej pritjen, e urrej shume dhe nuk e di ke shume pune qe e le pritjen time te prese, apo nuk do.E shikon qe eshte me mire te jesh d...
23.06.05

Kjo ishte ate dite, tani cdo gje eshte ndryshe, ajo qe prisja une nuk ishte pritje dhe tani qe e di gjerat jane shume te thjeshta, dhe perfundimi eshte nje, nuk duhet tia lejoj vetes " te pres".
 

Cleopatra

Forumium praecox
Re: Pritja...oh sa gjate!

Thon ai qe pret ,ai qe duron fiton...
fuck that....
Pritja me cmend,me prish nervat...por nganjeher ja vlen,varet per ca pret...ose thjesht je ne at pike qe sja vlen me...ste intereson as pritja...je e kompletume...pra e pranon si esh te...
 
Top