Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

Mua me pelqen me shume kenga tek albumi i pare 'Split Personality' ... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

pupi

Primus registratum
Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

PINK
nje shemtire e vertete
nje 22 vjecare qe duket si 39
Barkun me peta dhjomi qe do ke u duk cool por ne te vertet eshte e frustruar

ata qe e üelqejne deshmojne mungese Shijesh
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

Fillimisht postuar nga Alabak me Arm0ni:
[qb] PINK
nje shemtire e vertete
nje 22 vjecare qe duket si 39
Barkun me peta dhjomi qe do ke u duk cool por ne te vertet eshte e frustruar

ata qe e üelqejne deshmojne mungese Shijesh [/qb]
Mendoj se ketu po flitej per kenget e saj e jo 'look-u' ... pfff :rolleyes:
 

olti

Neo
Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

Kjo goca eshte ne cdo krah e mrekullueshme. Por te pashijet nuk dine se c'eshte e mire :cool:

 

pussykat

Primus registratum
Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

Fillimisht postuar nga Alabak me Arm0ni:
[qb] PINK
nje shemtire e vertete
nje 22 vjecare qe duket si 39
Barkun me peta dhjomi qe do ke u duk cool por ne te vertet eshte e frustruar

ata qe e üelqejne deshmojne mungese Shijesh [/qb]
Pink e para e punes ka nje nga stomaket me te bukura dhe me muskular.Dhe e dyta arsyeja pse sme pelqen pink eshte se ajo filloi me muziken pop dhe tani ka shkuar ne punk.Sa per dijeni pink nuk eshte rok iher.
 

the_teacher

Primus registratum
Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

ok le te thmi faktet te mira dhe te keqiat e pink
1 ESHTE SHUEM SIMPATIKE
2 NUK ESHTE E SHENDOSHE PO KA PAK BARK
3 NJE NGA KENGET QE ME PELQEN MUA ESHTE JUST LIKE E PILL ME E BUKURA DO TE THOSHA QE KA BERE
4 ESHTE PAK E CMENDUR POR KA ZEMER SHUEM TE MIRE
5 NUK ESHTE NDONJE KUSHEDI SE CFARE SI KENGETARE POR ESHTE SHUEMS SEKSI DHE TERHEQ NJEREZ
DHE 6 ESH SHENJA E DEMIT LIKE ME HHIHIHIHIHI :cool: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pussykat

Primus registratum
Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

Fillimisht postuar nga Teacher:
[qb] ok le te thmi faktet te mira dhe te keqiat e pink
1 ESHTE SHUEM SIMPATIKE
2 NUK ESHTE E SHENDOSHE PO KA PAK BARK
3 NJE NGA KENGET QE ME PELQEN MUA ESHTE JUST LIKE E PILL ME E BUKURA DO TE THOSHA QE KA BERE
4 ESHTE PAK E CMENDUR POR KA ZEMER SHUEM TE MIRE
5 NUK ESHTE NDONJE KUSHEDI SE CFARE SI KENGETARE POR ESHTE SHUEMS SEKSI DHE TERHEQ NJEREZ
DHE 6 ESH SHENJA E DEMIT LIKE ME HHIHIHIHIHI :cool: /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Po qe kur i menokemi muskujt si bark ne mo vlla.Pink i dalin kockat siper vitheve.Ku ka bark ajo iher??????
Pastaj o kan bark femrat shqiptare o ska mo.
 
Top