Perditesime ne forum

Al-Punk

Still here
Kemi perditesuar forumin ne nje version te ri.
Per te dhene nje ndjesi tjeter te Designit kemi kaluar ne nje ngjyre blu dhe pas ca kohesh do transferojme prap tek stili i kuq.

Per cdo problem ju lutem komentoni ne seksionin e duhur.
 

scadarsko

Locus omnem
mundohuni te arrini qe kjo faqe te gjallerohet me kende si tv live,imazhe te ndryeshme deri lajme te reja cdo dite....pamje live qytetesh shqiptare ja shembull vizitoni shkodraonine aty gjeni tv lokale live forum shum aktiv ,ndersa ktu thujse cdo 24 ore arrin te japesh apo marresh nje pergjigje.flm per mirkuptimin!
 

Hektor12

Locus omnem
mundohuni te arrini qe kjo faqe te gjallerohet me kende si tv live,imazhe te ndryeshme deri lajme te reja cdo dite....pamje live qytetesh shqiptare ja shembull vizitoni shkodraonine aty gjeni tv lokale live forum shum aktiv ,ndersa ktu thujse cdo 24 ore arrin te japesh apo marresh nje pergjigje.flm per mirkuptimin!
eeee ske pa chat ne fund te faqes ca shkruajne do doktora o lale, me liber shpie te shajne se skane me ndere me fole ndonje risi kendej po nejse si te deshironi bojeni mando ... vet shifni kontrolloni edhe ate ne fund te faqes se e qelbin ca
 

maestroweb

Primus registratum
Forumi i ngjaka digitalpoint :) me pelqeka fitokemi dhe pike :p
Po sikur te kishim edhe disa subforume ne kategorine e informatikes mbi web nuk po gjej ndonje forum shqiptar per webmastera me kalu icik kohen gjitha offline
 
Top