Per shume vjet Bajramin!

Sara

Primus registratum
Per shume vjet Bajramin!

Te gjithe Shkodraneve kudo qe jane,per shume vjet Bajramin,shpresoj ti a kaloni mire!Ishalla ju gjen tanve mire(se po flas si gjyshja jeme)!
Gezuar!
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Per shume vjet Bajramin!

BAJRAM BUBAREQ!! /pf/images/graemlins/smile.gif si thona na ne Shkoder!

ishalla ju ka gjete shendosh e vite te tjera ma mire...

cila prej vajzave ka pergatite ndonji gja te mire
si, prite Zot, bakllave, tespixhe, haxhimakulle, kadaif, apo sheqerpare???????

nqs ka ba ndonjena ma nisni da....
 

genci

Primus registratum
Re: Per shume vjet Bajramin!

Bajram Bubareq

Me t'gjitha t'mirat dhe ishalla e festoni
sa ma afer familjes e miqve e shokve e te dashtunve /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Jetoni

Primus registratum
Re: Per shume vjet Bajramin!

gzuar bajramin dhe pershume vite te tjera. i shalla ju ka gjet t'tanve shendosh e mire kudo qe jeni (especially in UK).
Mua me ka adhe pak me surprise sepse a dija qe do te ishte ket jave por jo sot. vetem kur mkane marre familja qysh ne oren 6 t'mjesit the ma kane uruar, as qe mkane thane mirmengjes ose me mpyt si je se thone qe ju kushtun shume.
Any way, enough with my life story, ça keni ba nplan sonte me e festua se une nuk e di akoma.
edhe nji here GSUAR BAJRAMIN THE PER SHUME VJET.
bye
 

djal

Primus registratum
Re: Per shume vjet Bajramin!

Gezuar Bajramin T`GJith Myslimanve Kudo Qe Ndollen Gezuar Dhe Gezime Ne Jete /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 

dreqja

Primus registratum
Re: Per shume vjet Bajramin!

HALLO GEZUAR BAJRAMIN O NJEREZ SHEQYR QE JU KA GJET SHENDOSH(MEGJITHSE NUK E DI SESI JENI)GEZUAR!
BYE :rockband: :tipsy:
 

albscutar

Primus registratum
Re: Per shume vjet Bajramin!

Ju uroj te gjitheve besimtareve mysliman,

gezuar festen e Bajramit.
 

Jetoni

Primus registratum
Re: Per shume vjet Bajramin!

thoni, a ka shkua kush ne xhami diten a bajramit (sidomos ata qe ndodhen ne UK). per vedin nuk kam mujt. :smash:
 
Top