Oooooooooo cpo i bejn kta forumit

Narkomane

Valoris scriptorum
te nderuar administrator e moderator ju falenderojm per punen e pakushtuar qe beni per forumin
por tek shkenca dhe jeta duhen te hapen tema per konspiracione dhe jo gjeegjeza e lojra tndryshme
ju lutem ndihmoni per forumin sepse forumi esht shum i kendshem por antaret e kan ber skandal
 

Narkomane

Valoris scriptorum
Pershendetje!
Pike se pari te ofroj te lexosh http://forumi.shqiperia.com/threads/si-te-ndihmoni-forumin.31989/
nuk eshte e nevojshme te hapim tema per situata te tilla.

E kuptojme shqetesimin tend dhe inisiativen pozitive per nje forum pa cuditje dhe pikepyetje. Do punojme me shume dhe syhapur per te kenaqur te gjitha pakenaqesite qe cdo anetar ka, dhe te bejme sa me te kendshem. Deri atehere kerkohet vetem durim dhe vetem durim.
ke tdrejt po tema esht e mbyllur tkeqen kshuqeun durim kam, po mos tkisha durim sbeja gjith kto postime
gjithsesi flm qe ma shpjegove
 

Pinky

Forumium maestatis
Pershendetje!
Pike se pari te ofroj te lexosh http://forumi.shqiperia.com/threads/si-te-ndihmoni-forumin.31989/
nuk eshte e nevojshme te hapim tema per situata te tilla.

E kuptojme shqetesimin tend dhe inisiativen pozitive per nje forum pa cuditje dhe pikepyetje. Do punojme me shume dhe syhapur per te kenaqur te gjitha pakenaqesite qe cdo anetar ka, dhe te bejme sa me te kendshem. Deri atehere kerkohet vetem durim dhe vetem durim.
nese je moderator nket forum lool ma ndrro pak pass e ad Narkomane se kom harru pas lool:D
 

Universal

AnonymouS
Pershendetje.
Nuk kam access per kete nderhyrje por te sugjeroj te shofesh email qe je rregjistruar.
Kliko Forget dhe password dhe automatikish te shfaqet nje tabele e cila shfat email qe te percakton per tu identifikuar dhe te vjen konfirmimi direkt ne ate email.
 
Top