Nje vajze e vecante!

Sara

Primus registratum
Nje vajze e vecante!

Hi Everyone!Kjo nuk eshte nje teme per te diskutuar por pak informacion.
Eshte per nje shkodrane shume te talentuar.Eshte nje shoqe shume e mire e imja, eshte 16 dhe ka tre vjet qe ka ardhur ne Angli dhe nuk fliste asnje fjale anglisht.Ne me pak se nje vit, ajo mori notat me te larta ne shkollen e saj ne te gjitha lendet,duke perfshire anglishten. Ne Maj ajo u presantua me nje cmim te vecante nga mbreteresha e Anglise, me rastin e Jubileut.
Dua ti them te lumte, dhe gjithashtu te gjithe studenteve kudo qe jane.

PS: A....... , please don't kill me.Happy Birthday.
See you soon!
Bye!
 

gangsterja

Primus registratum
Qenkla me te vertete e vecante,edhe pse nuk ka mesuar te flase anglisht ajo perseri paska dalur me e talentuara e anglise.Urime per shoqen.
 
Top