Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

acid

Forumium praecox
Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

çemra te shpifur.
Emer i bukur per cun eshte Alban dhe per goce Hanah
 

lu_lu

Primus registratum
Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

heheh... qe kur e paske hedhur ti si teme.... djali jot duhet te jete mbi 5 vjec tani
Emrat shqiptare jane te bukur.
Drilon, Dardan, Arber, Ilir, Fatmir,Jetmir, Egzon...yyyy sa ka qe tani spo me kujtohen

Jete te gjate djalit!
 

Cleopatra

Forumium praecox
Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

SOKOL
 
K

kopil

Guest
Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

Shifi keto:

Adem | Agim | Agon | Agron | Alban | Albion | Aleksander | Alfred | Amet | Arben | Ardian | Arianit | Arjan | Arlind | Armanzi | Artim | Astrit | Aziz | Bafti | Bajram | Bardhi | Bardhyl | Bashkim | Bato | Bekim | Besart | Besim | Besnik | Betim | Bledar | Bledi | Blerim | Burim | Dalip | Dana | Daniel | Danjela | Dashmir | Denis | Dorin | Dren | Dritan | Ealem | Edmond | Eduard | Elton | Eni | Epidamni | Erald | Eri | Erion | Ermal | Ervin | Etrit | Fadil | Fatos | Ferrok | Feti | Fisnik | Fitim | Florian | Gazjon | Gazmend | Gent | Gezim | Gjelosh | Gjergj | Gjoka | Gjon | Gjynejt | Haxhi | Heldi | Hervis | Hilmi | Hysem | Hysni | Idlir | Igli | Ilir | Ilirian | Indrid | Jetmir | Jetnor | Jorgi | Juljan | Justini | Jusuf | Kadri | Kastriot | Klaudjo | Klodi | Kostandin | Kreshnik | Kristaq | Kristo | Kujtim | Kurac | Laert | Lejnar | Leka | Liridon | Lirim | Luan | Lulzim | Majlind | Maklen | Mark | Martijn | Meely | Mentor | Mergim | Milie | Mirand | Mirdon | Mirjan | Misin | Moikom | Muhamet | Muharrem | Naim | Nasi | Nik | Nikoll | Nikolle | Nuhi | Nusret | Oni | Pajtim | Pal | Pandeli | Pandi | Pashko | Pellumb | Petrit | Pullumb | Qamil | Qemajl | Rrustem | Sabit | Saimir | Sali | Sefedin | Shaban | Shkelqim | Shpetim | Skender | Skerdi | Sokol | Tie | Toni | Uran | Valon | Vasfi | Veton | Vilma | Xhevat | Yahir | Yll | Ylli | Ysni | Zani | Zini |

Urime per Bebin, nqs eshte vajze na thuaj...
 
B

bertina

Guest
nese ui pelqen une ia kisha vere emirin "Dioni"Argjendi"ose "drilon"
:cool:
 
A

aulon

Guest
Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

Aulon po qe cun dhe Besiana po qe goce.
thoni ca te doni ju keto jane emrat me te bukur nga te gjithe hehehe /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mirdita

Papirus rex
Nese eshte djale,apo djeme po mendoja binjak
Ilir dhe Dardan jan dy emrat me te bukur per bebe,nuk ka emra me te bukur se keta sipas mendimit tim.
:) :)
 
Top