Na u befte 100 vjeçe Liora..Urime !

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Ohh.
Po sa surprizë e bukuur! Nuk e prisja sinqerisht , paske qene i vëmendshem o Krimi si e zbuloveeee more!!

Shumë shumë faleminderit nga zemra për urimet e juaja! Gëzuar qofshit edhe juve e të keni mbarësi!

Përqafime për të gjithe. :dashuri:
 

joetisti_

Locus omnem
hermetica, mos i mbushsh te 1000 vjetet aman aman! Vafsh vetem 999,999 vjet! Se na ke harruar, ja pse!

nje puthje ne faqe !
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Urime Liora!

Te pershendes me filmin Solaris.

Endrra e bashkeshortit tim ka qene te kete nje Solarium. Une vete nuk e duroj dot diellin. Ne qofte se dal ne diell, me duhet te pakten nje ore te cmesohem me driten e tij. Shtepia pavaresisht nga drita natyrale e dites mbytet ne erresire dhe me duhet te ndez te gjitha llampat ne te dyja katet.

PS. Mos fol kurre me parukieret e tu. KURRE. Ata vertete te bejne masazhe te embla ne floke por kane edhe gershere ne dore!


Sweety EL.
 
Top