Lexoni ketu para se te postoni!

  • Thread starter Scorpion
  • Data e fillimit
Status
Not open for further replies.
S

Scorpion

Guest
Lexoni ketu para se te postoni!

Pershendetje te dashur anetare!

Jeni te lutur te respektoni disa rregulla ne lidhje me Kategorine Eros

- Cdo postim duhet t’i permbahet temes perkatese, dhe cdo teme e re duhet te jete ne forumin perkates. Ne rast te kundert postimet do te editohen ose fshihen.

- Perpara se te hapni nje teme te re, kontrolloni nese nje teme e ngjashme eshte hapur me pare nga dikush tjeter.

- Evitoni perdorimin e fjalorit banal dhe ofendues.

- Postimet qe permbajne materiale pornografike si foto apo tekst dhe link, do te editohen dhe fshihen menjehere, pra permbahuni asaj qe eshte ne art, tekst apo kontekst erotike.

Diskutim te mbare!
 
Status
Not open for further replies.
Top