Lady Gaga një perëndeshë greke nudo

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumi


Lady Gaga ka shpërndarë në Instagramin e saj foto nudo nga banjat luksoze të një suite ne Athinë.

28 vjeçarja ka mbuluar pjesët intime me duar dhe me flokë të gjatë bjondë ajo ka krahasuar veten me një perëndeshë greke.

“Banjoja e një zonje Afrodite Greke, duke u ndjerë shkëlqyeshëm”-ka shkruar ajo në foto.

Por ajo nuk është mjaftuar me kaq teksa është shfaqur në aeroport vetëm me një rrjetë të bardhë duke ekspozuar trupin me forma.

Lady Gaga ka pasur shumë “vapë” në këtë tur muzikor në Athinë të Greqisë.
 
Top