kush jane shkollat me te mira ne tirane???

P_A_D_R_I_N_O

Primus registratum
kush jane shkollat me te mira ne tirane???

une per vete menoj se osht petronini se atje kam qene... jepni menimin tuj po mos shani petroninin se i kina keq punet...
 

Dua

Primus registratum
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

A me thote kush si qendron puna me sistemin e Universitetit ne fushen e regjise, ne Tirane?


....nga Dua
 
B

briiigi

Guest
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

mbas samiut yeah /pf/images/graemlins/smile.gif
 
B

briiigi

Guest
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Dua, ndoshta mund te pyesesh andej nga albanian Education, ose Albstudent...
une sdi te te pergjigjem per vete, Sowy.
TAke care
O
 

Guest
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Fillimisht postuar nga briiigi:
[qb] mbas samiut yeah /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Ke te drejte brigii! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mostro

Putraku
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Fillimisht postuar nga Dott.essa:
[qb]
Fillimisht postuar nga briiigi:
[qb] mbas samiut yeah /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Ke te drejte brigii! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
dmth partizoni i bika te jete i treti ne liste,pas samiut dhe samiu pas petroninit ehhhhh!!!

e rende e rende per partizonin /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

gabim putrako!
Njesh eshte samiu
pastaj vijini ne rresht ju te tjerat! /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Odea

Primus registratum
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Ca thoni ju mer...ska as edhe nji si samiu...Kshu nga jashte ta shpif po njerezit e bojne te bukur se i kena si rrusha /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Odea /pf/images/graemlins/wink.gif
 

TwEeTy

Primus registratum
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Uaa keto/ta.......... I morshi te keqen Petroninit /pf/images/graemlins/tongue.gif , ju keni inat qe eshte shkolla me e mire por se pranoni dot /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Petro Nini pa dyshim.... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

petroniniluarasi

Primus registratum
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

kush tha qe petronini nuk ka njerez te bukur me... me kemi dhe miss shqiperine... ne jina mo sexat e shqiperise... :rockband:
 

Emanuela

Forumium praecox
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

{SAMI FRASHERI}--------{SAMI FRASHERI}
{||
{}||
{} ||
{} || :kiss: :thumbsup:
{} ||
||
{}
{}{}{}{}{}
 

petroniniluarasi

Primus registratum
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

e juve trimat e samiut e dime qe juve jeni me te :goofy: perhapur ne internet dhe jeni me shume po petroninsave nuk ja kaloni dot... ne kemi dhe emer te pakten juve nuk keni(si me ju therrit ju samistat)hahaha :lol:
 

KATALLANI

Primus registratum
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Car fisni juve me. Ti hani tumin ( no offense) juve partizonit. PARTIZONI oshte i pari mer jahu masanej vijne kto tjerat me rradhe. QASHTU
 

petroniniluarasi

Primus registratum
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

o lale partizanet kone qene t`mir eper t`çliru venin nga façistat, po tani jina n`demokraci kshu qe juve ju ka hik koha... :goofy:
 

KATALLANI

Primus registratum
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

jo mer lal e ke gabim ne Partizon ishim dhe Partizon jena dhe do mbetemi. s'na e merr njeri si Partizoni nuk ka WE STILL RULE.
Ps: o partizont e mi ku jeni mer mbroni veten tuj.
 

hot

Hotgirl
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

shkolle me nivel te larte me duket qemal stafa..
jo per gjo po kam qon edhe vete..
mas nesh vje petronini ene masnej samiu..
partizoni as qe sllogaritet fare..si shkolle pa kuptim me duket :confused:
 

Florus

Forumium maestatis
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Fillimisht postuar nga besi_robzoti:
[qb] (si me ju therrit ju samistat?) [/qb]
gocave ju thojshim "semiramidat", cunave bohh :rolleyes:
 

Guest
Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Shkolla me e mire ne Tirane, mbetet Ismail Qemali...po deshet ju ve dhe nje Vule per kete.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top