Ja se si duket fundshpina/parapanica e Elisabetta Gregoraci!!! (Foto) +18

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiI ka mbyllur pushimet tërë hijeshi… por edhe një incident nudo! Elisabetta Gregoraci, e cila ndodhej mbi një jaht në Saint Tropez me Flavio Briatoren dhe djalin Nathan Falco, ofroi një spektakël të paparashikueshëm dhe të nxehtë.Në momentin e ngjitjes, “showgirl”-it i rrëshqasin të mbathurat dhe… “il lato B”, siç i thonë italianët i shfaqet si një statujë e gdhendur. Nuk kishin si të mungonin në këtë moment shkrepjet e paparacëve të revistës “Chi”.Një incident i vogël, seksi, që i bën homazhe fizikut perfekt të zonjës së mrekullueshme Lady Briatore. Me bikini të ngushta dhe forma super të tonifikuara, “showgirl” shijon ditët e fundit të pushimeve mes Monakos dhe Saint Tropezit. 
Top