Hapet e përfunduar ura më e gjatë në botë ..(video)

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
ra më e gjatë në botë është hapur zyrtarisht sot për trafik në bregdetin kinez në qytetin Qingdao.
 

Sonia007

Papirus rex
Kam pare nje dokumentar per kete dhe esht wawww.Kur tregonte ndertimin dhe si do te ishte kam ngelur e magjepsur :) Ehh cben kinezi :p
 

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
Kam pare nje dokumentar per kete dhe esht wawww.Kur tregonte ndertimin dhe si do te ishte kam ngelur e magjepsur :) Ehh cben kinezi :p
eshte shume i zhvilluar kinezi.
jam habit kur pashe videon.
gjithashtu pardje ishte nje dokumentar per kete ure ne emisjet shkencore ne digitalb tek aton shkencoret.
 
Top