GJEEGJEZA TE NDRYSHME

artan

Primus registratum
GJEEGJEZA TE NDRYSHME

SHKRUANI CA GJEEGJEZA NE QOFTE SE NUK PRITOMI. DHETE ZGEROJME FORUMIN EDHE ME NJE TEME TE RE.
KERKOJ FALJE NE QOFTE SE KJO TEME KA EKZISTUAR ME PARE DHE UNE E KAM PERSERITE .PO JA FILLOJ UNE I PARI.

1)DY CIKLISTA PO BENIN NJE NGARE. NJERI KISHTE BICIKLETE TE RE DHE TJETRI KISHTE BICIKLETE TE VJETER .CILI E FITON NGAREN? :tipsy: :confused: :eek:
 
W

Winx Flora

Guest
Rrumbullak Strumbullak 100 miza i ka nbark...(shalqiri)
KUDO QE SHKON KA BISHT(gjilpera)
 
W

Winx Flora

Guest
Re: GJEEGJEZA TE NDRYSHME

Esht Dinake SJELL HILE:wub:
Nje kuti Plot InXhi
 
W

winx jersa

Guest
rrumbullak strumbullak ka shtate 7 vrima rreth e qark.
 
Top