FLETERRUFE

FRUSA

Primus registratum
FLETERRUFE

I mbani mend more trima fleterrufet ne kohen e Enverit? Ato qe i postonin ne nje tabele afer qendres se qytetit qe ti shofnin njerezit.
E ca kohe ka qene ....
Po te kete ndonjeri ndonje permbajtje te bukur te ketyre fleterrrufeve ta postoje ketu me poshte
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 

Renea88

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

o Fruse do tja vejm i Fletrrufe gjeneralit


psh:
pantallonat hajde hajde
po na fshijne bulevarde
:cry: :goofy:

Fruse a kujto kur na cojshin nga shkolla me u qeth apo me pre favoritet

a Dull ta q***** kurven
 

Renea88

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

ismail qazimi, i biri i syrjait dhe i xhevdetes ka pantallonat kauboj dhe floket si gagarel.
shoket e organizates se Partise e asaj te rinise e keshillojne familjen e tij ti terheqi vemendjen te birit meqe paraqitja e tij e jashtme bie ne kundershtim me moralin e KLLASES.
neshktruar:
maksut halili Katunar me shkoll partie
iljaz veshi sekretar rinie i nderamrrjer
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

Ho me fillut me tall sumatriçen /pf/images/graemlins/laugh.gif hajt pra kalamajaaaaaaa vazhdoni.O Renea formuloje pak bukur... se sja ke haberin fare nga gramatika /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

FRUSA

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

O Renea formuloje pak bukur... se sja ke haberin fare nga gramatika
Ai e shkruajti ashtu sic do e shkruante ai sekretari injorant e pa shkolle ne ate kohe se te tille lesho ishin ne krye ate kohe
 

Renea88

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

oGjeneral e kam msu shkrimin e kendimin´nga KOMISARI I DRITES ke SHKOLLA E LARTE E PARTISE
Rroft sa malet Dulla;-)
 

FRUSA

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

Rroft sa malet Dulla;-)
A me te lumte goja e Pacim sa malet e marrte nga ditet tona merhumi ..>>>PO CE DO QE SOT KA KTHYER PATKONJTE NGA DIELLII
Parti Laver jemi gati kurdohere ...
...NGA FITORJA NE FITORJE ..EDHE BAR DO HAME (e kam llafim per ate barin qe po i mbin sot te varri Dulles se ai eshte me i shijeshmi se e ka ushqyer vete Nena Parti ..shyqyr tani po se me perpara kur e nxorren nga varri e kishte beton e nuk mbinte bar fare tani i bin bar i fresket...
RROFTE PPSH (PARTIA E PORDHES E SHQIPERISE)
POSHTE LANGOT E DULLES QE AKOMA SILLEN RROTULL SOT..AKOMA I LEXONI VEPRAT E TIJ juve KURSE UNE FSHIJ BYYTTHEN ME TO
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

o FRUSA,ti fshin byytheen sot me veprat e Enver Hoxhes,kurse Shoku Enver fshinte ****** me ca njerez si ju /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Renea88

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

TY QE HAPE RRUGN E DHUNES
MBI TE NDERSHMIT ATDHETAR
TUJ DERDH GJAK SI UJT E BUNES
TY ESHT TURP
ME T' THAN SHQIPTAR

ZERI DJEMVE QE TI VRAVE
HAP P
 

lir

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

o gjeno t Q***** Enverin,
Renea je i sigurte qe do ta besh nje gje te tille? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Sa per Ilirianin shije shije kjo dynja, po qenka i babzitur /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

Fillimisht postuar nga lir:
[qb]
o gjeno t Q***** Enverin,
Renea je i sigurte qe do ta besh nje gje te tille? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Sa per Ilirianin shije shije kjo dynja, po qenka i babzitur /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
liro,aty ku mbaron arsyeja,fillon dhuna ka thene Lenini /pf/images/graemlins/wink.gif Ca i ka mbetur tjeter pa thene atyre dy para folesve? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Male850

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

Ja kush eshte nje Flete rrufe e madhe

Mesazh priva i RENEA88 drejtuar Male850

[qb] o doktori qenve , ku ja pe te miren enver qenit ti o legen vetem se ju pruni nga malet e ju boni sekretare partie-.une vertet akm mbaru ilkf dhe kam kalu pastaj te rep.326, megjithate po njofte ca pedagog te ilkf mi thuaj emrat qe ta dij se a rren apo jo.....ku e gjete kampionin e 100 m ti o katunar, doktor lopesh?[/qb]

Ja kush eshte demokrat i flakte dhe kush di te shkruaj flete rrufe te bukura
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

Kam une nje fleterrufe drejtuar atij qe thoshte:

Se patatja... eshte... edhe buke... edhe gjelle.....


silloooooo
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

Fillimisht postuar nga Male850:
[qb] Ja kush eshte nje Flete rrufe e madhe

Mesazh priva i RENEA88 drejtuar Male850

[qb] o doktori qenve , ku ja pe te miren enver qenit ti o legen vetem se ju pruni nga malet e ju boni sekretare partie-.une vertet akm mbaru ilkf dhe kam kalu pastaj te rep.326, megjithate po njofte ca pedagog te ilkf mi thuaj emrat qe ta dij se a rren apo jo.....ku e gjete kampionin e 100 m ti o katunar, doktor lopesh?[/qb]

Ja kush eshte demokrat i flakte dhe kush di te shkruaj flete rrufe te bukura [/qb]
WoW...! :cry: :cry: :cry: Kjo qenka FLETE-FURTUNE jo RRUFE /pf/images/graemlins/laugh.gif Pse sma sjell mua ai nje mesazh te tille /pf/images/graemlins/laugh.gif Se sja mban torrja /pf/images/graemlins/laugh.gif ahahaha O Renea88 ku e lame neve muhabetin,ke fleterrufete ne kohen e shokut Enver? /pf/images/graemlins/laugh.gif ihihihi

PS:Kot me t'pyt Rene88....ky nr 88 mos eshte viti ditelindjes tate?
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

Fillimisht postuar nga Prodigy*:
[qb] Kam une nje fleterrufe drejtuar atij qe thoshte:

Se patatja... eshte... edhe buke... edhe gjelle..... [/qb]
atij dergoji fleterrufe se te pakten te jepje patate,po ketyre sot qe te japin nje top m*** ca do i drejtosh,nje flete lavderimi nga Teze Amerika?
 

Renea88

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

o gjeno, klysh komunisti ja dhe i Fleterrufe per ate ARQITEKTIN E MADH te Shqiperise:

Se partia do ti fshije me fshesen e hekurt, si beni ju metalurget me ato....si i thone??
Skorjet shoku Enver...
HMmmm mire e tha ay djali ati, si skorjet

HAHJAHAHAHA o Frusa a do hikim ti bojm Mutin siper vorrit Dulles?
 

FRUSA

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

Kjo tema me shume sharje se sa fleterrufe te asaj kohe ..Kerkoj te mbyllet ...
..Ky albforumi eshte bere vete sharje dhe llogje pa kuptim keshtu qe une eshte hera e fundit qe po e marr mundimin te shkruaj ne temat ketu ...Hajde pra Te na rroje Partia (cilen parti te doni ju) se une kaq e kisha ketu ...juve vazhdoni harxhoni kohen kot me budalliqe ndaj njeri tjetrit (shumica jo te gjithe)...Lamtumire more trima ...
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: FLETERRUFE

Fillimisht postuar nga FRUSA:
[qb] Kjo tema me shume sharje se sa fleterrufe te asaj kohe ..Kerkoj te mbyllet ...
..Ky albforumi eshte bere vete sharje dhe llogje pa kuptim keshtu qe une eshte hera e fundit qe po e marr mundimin te shkruaj ne temat ketu ...Hajde pra Te na rroje Partia (cilen parti te doni ju) se une kaq e kisha ketu ...juve vazhdoni harxhoni kohen kot me budalliqe ndaj njeri tjetrit (shumica jo te gjithe)...Lamtumire more trima ... [/qb]
fole edhe per mua :thumbsup:
 
Top