Pune FARMACIST ME LICENCE KERKON TE PUNESOHET

  • Thread starter Sidrit Xhuli
  • Data e fillimit
S

Sidrit Xhuli

Guest
FARMACIST ME EXPERIENCE 12 VJACARE.KERKON TE PUNESOHET SI FARMACIST OSE DREJTUES TEKNI NE NJE FARMACI OSE DEPO.NJOH SHUME MIRE PROGRAMET E KOMPJUTERIT ,PROGRAMIN E HEDHJES SE RECETAVE,I GATSHEM TE PUNOJE DHE ME ORAR TE ZGJATUR DHE JASHT TIRANES. NR TEL … Me shume

Continue reading...
 
Top