Europa Park 2007

DriniS

Ecejak
Re: Europa Park 2007

Muahahaha, s'paske hip te prehri i xhaxhit mo? :)
Ku eshte kjo ne Offenburg apo Strasburg?

Bofsh qejf dhe shifna kur te vish, mos harro librat qe te thashe.
 

so9

Forumium praecox
Re: Europa Park 2007

Si qeka ky plaku vitit te ri si "Pavaroti" rafmet past :p
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Europa Park 2007

Europa Park eshte ne Gjermani...por po dyshoj per nje gje...Mandi ka dale ne foto para se te hypi te lojnat (Sylver Star psh) apo pasi ka hyp te lojnat...se shume i qete me duket jo per gje...s'ja ka majt me i provu...jo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
 

SkErDi

Primus registratum
Re: Europa Park 2007

ahaha /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
Patjeter qe atij gri...
Si perfundim i hype Silver Starit apo jo ?
 
Top