EMIN3M

Ardi

Primus registratum
Re: EMIN3M

DA BEST

:thumbsup:
 

karamel

Primus registratum
Re: EMIN3M

Fillimisht postuar nga Proto:
[qb]po kengen e filmit 8 mile e ka shuem te mire po mua vecanerisht me pelqen ajo me ate cunin qe vdes ... ja harrova titullin...[/qb]
ALBUMI 8 MILE ESHTE SUPER,
PERVEC LOSE YOURSELF EDHE LOVE ME (EMINEM ME OBIE TRACE DHE 50CENT) NUK ESHTE AQ E KEQE, BILES ESHTE KENGA QE ME PELQEN ME SHUME!

LOSE YOURSELF IN THE MUSIC
THE MOMENT YOU OWN IT NEVER LET IT GO,
YOU ONLY GET ONE SHOT, DO NOT MISS YOUR CHANCE TO BLOW
CUZ OPPORTUNITY COMES ONCE IN A LIFETIME, YO!
HEY MATILD E KE PARE FILMIN 8MILE?
NE FRANCE DEL NE SHKURT!
 

karamel

Primus registratum
Re: EMIN3M

EMINEMI PATI NJE LIDHJE ME MARIA CAREY!
TANI SIPAS MEDIAS ESHTE KTHYER PERSERI ME KIMIN, ESHTE MIRE PER GOCEN HAILIN PO NEQOFTESE KY INFO ESHTE I VERTET DO TE MERZITEM SERIOZISHT!
 

Guest
Re: EMIN3M

i'm sorry mamaaaa
i never ment to hurt youuu
but tonight

i'm cleaning out my closet /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 

karamel

Primus registratum
Re: EMIN3M

dolen ca zhurma qe eminemi ishte kthyer perseri me kimin i siguroj te gjithe groupis te eminemit qe nuk eshte e vertet!!!!

Slim shady eshte singel!!!!!

Je prefere enfanter un bébé avec mon penis que de me remarier une fois de plus!!!

keshtu u pergjigj kur e pyeten neqoftese historija me kimin ishte serioze!
 

ermaliurnick

Primus registratum
Re: EMIN3M

2-pac i pari ky vje mas tij megjithese ky me pelqen shume kam gjithe dhomen me posterat e tij....jam fans i cmen i eminemit kom be dhe nje tatoo si ai po ne te njejten dore /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

kledi

Primus registratum
Re: EMIN3M

Fillimisht postuar nga Logos:
[qb] E preferoj Rap-in si muzike. Por EMIN3M-i mua me duket sharlatan. Kam degjuar Rap qe me Kris Kros, e Run DMC, duke vazhduar me pas me Dr. Dree, and this Gangsta' shit e me radhe. Zeri i Eminemit nuk ka larmi as potencial dhe eshte teper BORING. Po mos kishte Dr. Dree per krahu ky pis nuk do te behej kurre ai qe eshte. Pastaj pervec disa kengeve, his lyrics are ridiculous, and childish. Me jep pershtypjen e kalamajve te lagjes kur shahen me nene.

Nga 1 deri te 10, Eminemit i jap noten 3, edhe kete vetem sepse eshte nder te paktit, ndoshta i vetmi Rap-ist i bardhe. [/qb]
 

kledi

Primus registratum
Re: EMIN3M

Fillimisht postuar nga Logos:
[qb] E preferoj Rap-in si muzike. Por EMIN3M-i mua me duket sharlatan. Kam degjuar Rap qe me Kris Kros, e Run DMC, duke vazhduar me pas me Dr. Dree, and this Gangsta' shit e me radhe. Zeri i Eminemit nuk ka larmi as potencial dhe eshte teper BORING. Po mos kishte Dr. Dree per krahu ky pis nuk do te behej kurre ai qe eshte. Pastaj pervec disa kengeve, his lyrics are ridiculous, and childish. Me jep pershtypjen e kalamajve te lagjes kur shahen me nene.

Nga 1 deri te 10, Eminemit i jap noten 3, edhe kete vetem sepse eshte nder te paktit, ndoshta i vetmi Rap-ist i bardhe. [/qb]
ej logo kujdes se po flet per raperin me te fort te te gjitha koherave
 

kledi

Primus registratum
Re: EMIN3M

Fillimisht postuar nga Blendi:
[qb] Yo listen up yo! /pf/images/graemlins/laugh.gif
Kam frike vetem qe nuk do mundet te perserise suksesin e "The Marshal Mathers LP". Megjithate, per sa i perket rap flow, djali osht gjeni. Une ia di te gjitha kenget dhe do mundohem te pershtas ndonjeren ne shqip. ok you eminem heads?

THE WAY I AM (jo e gjitha se pertova)

I sit back with this pack of zig-zags and this bag
Of this weed that gives me the shit needed to be
The most meanest emcee on this ‹echoes› on this Earth
And since birth I been cursed with this curse to just curse
And just blurt this berzerk and bizarre shit that works
And it sells and it helps in itself to relieve
All this tension dispensin' these sentences
Gettin' the stress that's been eatin' me recently
Offa this chest and I rest again peacefully (peacefully…)
But at least have the decency in you
To leave me alone when you freaks see me out
In the streets when I'm eatin' or feedin' my daughter
Do not come and speak to me (speak to me…)
I don't know you and no, I don't owe you a mo-therfuck-in' thing
I'm not Mr. 'N Sync, I'm not what your friends think
I'm not Mr. Friendly, I can be a prick
If you tempt me my tank is on empty (is on empty…)
No patience is in me and if you offend me
I'm liftin' you ten feet (you ten feet…) in the air
I don't care who was there and who saw me just jaw you
Go call you a lawyer, file you a lawsuit
I'll smile in the courtroom and buy you a wardrobe
I'm tired of all you (of all you…) I don't mean
To be mean but that's all I can be, it's just me [/qb]
perse nuk e shkruajte o pertac :confused: :cry:
 

dirty vegas

Primus registratum
Re: EMIN3M

..per t'gjith fansat e Eminiemit..
"...my momma was a ***** too, but I don't go talking about it ..." - Triumph The Insult Dog
 

Florus

Forumium maestatis
Re: EMIN3M

:lol: pse mi Princesha ca ka te keqe... :rolleyes: apo pe foton dhe u distancove direkt /pf/images/graemlins/laugh.gif :devil:

May I have your attention please?
May I have your attention please?
Will the real Slim Shady please stand up?
I repeat, will the real Slim Shady please stand up?
We're gonna have a problem here..
:rockband:
 
Top