E ja pra kjo është Kelly Brook (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiAjo prej disa ditësh është duke pushuar në ishullin Mykonos të Greqisë.
Nën shoqërinë e të fejuarit të saj, Kelly Brook është njeriu më i ndjekur në këtë ishull.

Dhe, 34-vjeçarja nuk nguron të shfaqë super format e saj seksi, të cilat e kanë bërë një nga femrat më tërheqëse në Britani.

 
Top