Dashuria e lindur ne chat

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

çsurpriza mi...?

te jap pershtypjen se m'pelqejn surprizat...?

bostanin ishe e gat'shme ti ta hapje e jo un... un thjesht t'thash leje t'piqet dhe ca /pf/images/graemlins/laugh.gif

thuj iher ti Amo mi... t'shof si e thu
 

Diddy19

Su@mi
Re: Dashuria e lindur ne chat

Jam thuthuqe , e tham me "th"...E ke problem ti ket?
Une te pyta per bostanin se mu duk se ti e doshe me prove..Kekam gabu!
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

thum ke gabu /pf/images/graemlins/laugh.gif

thka problem ti ma thu athtu thi t'vjen me ma thon
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

*dridhem i teri...

thei la prima... e çne 's' tek thi Amo

s-ja pershembull perdoret tek thei un thplendore /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Dashuria e lindur ne chat

Aman ,a je burre a ça je? Mbaje vedin!

Imagjino me te thane ndej gja tjeter, ça ban ti!
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

lol

ma thuj me qafsh dhe i t'vogel po jo t'eger se me kput

e pastaj

gje ven e futu /pf/images/graemlins/smile.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

u qe vdeksh ti per mu jarabi

ehe piu o meno mir esht dhe Cucciolo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

e mira ska fund...

un skam fantazi per kshu gjojnash... me hahet nje moll don gjysmen ?
 

Diddy19

Su@mi
Re: Dashuria e lindur ne chat

Fantazia zhvillohet!Ti s'ke eksperience , kshuqe s'ke si te kesh fantazi!
Gjysmes teme hiqja lekuren!
E ke pa mire a asht e lengshme apo jo?
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

fantazi per fjal te bukra...? jo vallaj jo skam eksperienc

molla, llaf esht ajo...? normal qe esht e lengshme

qeroje vet, se di pse por e dridhura sme ka ik /pf/images/graemlins/smile.gif che vol dire kjo...?
 

Diddy19

Su@mi
Re: Dashuria e lindur ne chat

Dridhesh? Do te thote: mbylle dritaren se asht gati nentor,s'ben aq vape dhe do marresh ndonji t'ftofun.
Lene krejt se po u preve s'do te mund te me kthesh pergjigje!
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

po se m'hutove ajo esht dritarja e hapur...

Ok e mbylla e preva po sakllom jam... sei contenta spero
 

Diddy19

Su@mi
Re: Dashuria e lindur ne chat

Tu lujt mendsh prej qejfit.
Si shume pytje ban ti...Mos studion gja per agronomo-gazetari? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

ashtu pra lujtsh menç...

çne te ka kap fiksimi me kte agronomin ty...?

un t'boj pytje se du me dit t'tana me ke do bi n'dashni /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Dashuria e lindur ne chat

Ah, se do ma gjesh ti.E kisha harru kete detaj.
Mire pra , po te la me me gjete burre.Une po dal ihere se kam pune.Mandej mu banen syte uje edhe s'du me perfundu si 99% e informaticieneve, me gjyslyke!

Flasim n'darke nqs je!
Ora 17:40 dhe asht ba terr jashte!Ke palle!Shiao shiao
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

ti dashurohu iher me mu ashtu e lam m'duket...

se per burrin ska problem ta gjej un nji djal puntor nga ato 12 orshat n'pun

ciao thapathuqe a presto...
 

Diddy19

Su@mi
Re: Dashuria e lindur ne chat

Erdha une! Gjate gjithe ketyne oreve qe s'isha online kam mendu per ty...Po me tradheton?
 
Top