Chati i Forumit në Celular/Smartphone

scadarsko

Locus omnem
Edhe une kam te njentin prb, kur perdor telefonin... chati i forumit / dmth dritarja , nuk punon.
NE fakt eshte tablete android me i fuqishem se mobile,por nuk mundem te shikoj kete dritare,tjerat ok!aty thote not fond on this server.
 

scadarsko

Locus omnem
[quopeyo"Al-Punk, post: 1005478, member: 5"]Nisur nga një ankesë tek një temë që unë mbyll. Jemi koshient që chati I forumit nuk funksionon në celular, por po do I japim një zgjidhje brenda javës[/quote]
Flm !
 

Dreamer

Under the Dome
Per te gjithe ata qe deshirojne te chattojne nepermjet forumit me Tel Android Os sygjeroj CometChat
CometChat mund te shkarkokohet per terminal Android ne kte adrese
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inscripts.cometchat&hl=enPer perdoruesit IOS mund ta shkarkojne ne kte adrese

https://itunes.apple.com/ca/app/cometchat/id594110077?mt=8

Parametrat e lidhjes jane te thjeshta
http://forumi.shqiperia.com/cometchat
Username ......... Password .......
 

Mistrec

Forumium maestatis
Spunon. Direkt me nxier raport... dmth futet antivirusi direkt.... apo nuk ben per tablet ky ?
 

Mistrec

Forumium maestatis
Me thot kshu il programa comechat non funziona raport. Dmth shqip comechat nuk funksionon raporto.
 

Dreamer

Under the Dome
Ca galaxy se samsung ka bere nja 300 galaxy deri tani...
Une kam android 4.4.4 qe po shkruaj tani dhe ska asnje problem
 
Top