Chat Shqip www.Daja.AL

Daja

Primus registratum
Pershendetje


Dua tju prezantoj menyren me te thjesht per te hyr ne chat http://chat.daja.al mobile/pc.

Ky link ju lidhe vetem ne albnetwork, dhe pervec kanalit #Shqiperia ju ben pjes edhe ne dhomen #Albania.

U uroj bisedime miqesore ne shoqerin shqiptare me meshkuj dhe femra nga e gjithe bota.

Qellimi eshte me i madh!

 
Last edited:
Top