Cfare i ka ndodhur Lidias???

Super star

Primus registratum
Mbreteresha e bellydancit Lidia Banushi duket se po ben mungesa keto dite ne profilin e saj te facebook-ut por dhe te instagram-it per arsye qe akoma nuk i kemi kuptuar...A thua ti ket ndodhur dicka apo vet bukuroshja seksi ka vendosur te pauzoje per disa dite padashur te publikoje asgje nga jeta e saj momentalisht kshuqe kjo lihet per te kuptuar ditet ne vazhdim...
2017-07-01-11-52-23-221.jpg
 
Top