Bravo moderatorve

Hektor12

Locus omnem
Flm qe hoqet lloj lloj budalliqesh ruse a bullgare se na ndoten temat ku mund te flasim sikur cdo gje rrotullohet rreth sexit.qe ne regjistrim mosi lejoni u lutem
 

Hektor12

Locus omnem
Pse me ca kishe ... lloj lloj futen pse i pranojne kur skane kombesi shqiptare ... mendoj qe duhet te jete nje nga kriteret kombesia perderisa eshte albforum ...
 

maestroweb

Primus registratum
Pse me ca kishe ... lloj lloj futen pse i pranojne kur skane kombesi shqiptare ... mendoj qe duhet te jete nje nga kriteret kombesia perderisa eshte albforum ...
do te ken qene robote qe regjistrohen automatikisht dhe postojne ato qe i kan programuar per qellim reklame :)
 
Top