Blog Indritmaraku.al: Lerja replikën Internetit

gurax

Pan ignoramus


Te shpresojme qe edhe shakaja tek "The Simpsons" ne nje seri te vitit 2000 ku presidenti Trump e coi vendin ne nje krize shume te thelle, eshte perseri overrated. :p
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Kur shefi eshte gomar dhe i rrethuar me njerez te cilet jane ne gjendje te shkruajne nje artikull atehere "talenti" i tyre i kalon shefit te cilit po t'i kerkohet te lidhe dy fjale bashke ajo qe do te nxjerre nga truri i tij i kalbur, goja e semure dhe dora e zhdervjellte do te jete nje "mender mut i madh"!

Le te shohim direkt se kush eshte underrated dhe overrated duke i lene te zhveshur nga turmat mbeshtetese dhe te maten si burrat ne mes te mejdanit.

Kujt burri t'i thuash!

Turp te kesh Al-Punk qe do te barazohesh me Beu-Shpaten!

Nuk i vjen as tek thembra e kembes!


El
 
Top