Beyonce e Lady GaGa ne duet

Albforumi

Primus registratum
Beyonce e Lady GaGa ne duet

Dy prej artisteve me te dashura nga fansat, Beyonce dhe Lady GaGa sjellin per publikun nje duet eksploziv.</p>


Interpretuesja e “Single Ladies” i ka kthyer nderin koleges duke bere duet me te per kengen “Video Phone”.</p>


Beyoncé eshte aktualisht e impenjuar me promovimin e dvd-se se re live, “I AmYours: An Intimate Performance at Wynn Las Vegas”, regjistruar nga Encore Theatre di Las Vegas dhe qe do te dale me 26 nentor. </p>


Ne rrjet jane shfaqur edhe imazhet e para te “Video Phone” dhe mesa duket jane shume surprizat qe Lady GaGa dhe Beyoncé kane rezervuar per fansat e tyre. /tch/</p>

Ky artikull eshte marre nga: http://thashethe.me/?p=2530. Per me shume artikuj te ngjashem vizitoni: http://thashethe.me/?p=2530
 

gangsterja

Primus registratum
E kam degjuar dhe ka dale n je kenge shume e bukur,mbasi te dyja jane diva.Eshte nje klip ndryshe nga te tjeret,dhe kane shume imagjinate.
 
Top