Balotelli në lidhje me: Carla Howe yllin e Playboyt! (Foto)+16

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiFutbollisti italian, Mario Balotelli, është në lidhje me yllin anglez të Playboyt, Carla Howe – njoftojnë mediat italiane.


Sulmuesi i Liverpoolit ndërpreu lidhjen me të fejuarën e tij, Fanny Neguesha, menjëherë pasi shkoi në Angli, ku u raportua se kishte filluar nj lidhje të re.SuperMario dhe bukuroshja belge kanë qenë në lidhje qe një vit e gjysmë, ndërsa në muajin qershor ai i propozoi martesë në një plazh në Miami, por La Repubblica njofton se lidhja e tyre ka marrë fund.Dhe tash njoftohet se Howe është e dashura e tij e re.

Carla Howe ka qenë shkaktare e problemeve martesore edhe për mbrojtësin e Juventusit, Patrice Evra.

 
Top