Avril Lavigne drejt divorcit

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiAvril Lavigne dhe Chad Koeger duket se do të divorcohen pas 14 muajsh martesë.

Sipas ‘Us Weekly’, çifti i këngëtarëve ia ka bërë të ditur këtë gjë miqve dhe pritet që shumë shpejt të nisin procedurat e divorcit.
Në 30 gusht, Avril u pa duke dalë me shoqet pa unazën e martesës në gisht.


Arsyeja e ndarjes duket se është sjellja e Chad Kroegerit, vokalistit të grupit Nickelback. “Chadi i flet shumë keq asaj dhe të gjithë njerëzve në përgjithësi”, thotë një shok i këngëtares për ‘Us Weekly’.


“Shoqëria e Avrilit nuk e pëlqen aspak atë njeri”, shton i njëjti burim.

 
Top