Ankese....

Status
Not open for further replies.

Mirabel

Locus omnem
Pershendetje

Para disa kohesh pata nje ankese kundrejt nje moderatori te ketij forumi.
Tema u mbyll nga ai duke treguar qe ishte edhe zot edhe shkop.

sot vjen me nje teme te re ku na tregon sesi duhet te komunikojme me njeri tjetrin, dhe meqe nuk e kish vene burimin ia vura une .

ky antar qe na tregon respektin e ndersjellte....harro ate ta aplikoj tek vetja fillimisht dhe duke na pershendetur me nje fjalor aspak te hijshem.....
20151106_152143.jpg
Universal faleminderit per komplimentin ,por ke ngatarru dritare.

shnet!
 

Universal

AnonymouS
Pershendetje

Para disa kohesh pata nje ankese kundrejt nje moderatori te ketij forumi.
Tema u mbyll nga ai duke treguar qe ishte edhe zot edhe shkop.

sot vjen me nje teme te re ku na tregon sesi duhet te komunikojme me njeri tjetrin, dhe meqe nuk e kish vene burimin ia vura une .

ky antar qe na tregon respektin e ndersjellte....harro ate ta aplikoj tek vetja fillimisht dhe duke na pershendetur me nje fjalor aspak te hijshem.....
View attachment 3270 Universal faleminderit per komplimentin ,por ke ngatarru dritare.

shnet!

Nuk e di ku i gjen keto karlleqe po Kare ta kesh per kompliment mqse gjen vetem fyerjet e mia.
 

Balahk

Locus omnem
Pershendetje

Para disa kohesh pata nje ankese kundrejt nje moderatori te ketij forumi.
Tema u mbyll nga ai duke treguar qe ishte edhe zot edhe shkop.

sot vjen me nje teme te re ku na tregon sesi duhet te komunikojme me njeri tjetrin, dhe meqe nuk e kish vene burimin ia vura une .

ky antar qe na tregon respektin e ndersjellte....harro ate ta aplikoj tek vetja fillimisht dhe duke na pershendetur me nje fjalor aspak te hijshem.....
View attachment 3270 Universal faleminderit per komplimentin ,por ke ngatarru dritare.

shnet!
veten tregon dhe cfare niveli jane gjithkush shoqe dashur.
 

Balahk

Locus omnem
Ky eshte niveli yt real...pjesa tjeter eshte copy/paste
per te ardhur keq qe nje moderator,perdor kete lloj fjalori.mgjs ne forum ky lloj fjalori nuk duhet te ekzistoj as tek antari,jo me tek moderatori.nejse ti mos e vra trurin se ne fund te fundit tregoi nivelin e tij jasht kopy-past.por jam i sigurt qedo justifikohet qe e gjitha ishte pv,dhe atje nuk mban kush pergjegjesi.
 

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Duhet ta pranosh qe ke bëre një gabim këtu Universal dhe nuk ka asgjë të keqe të kërkosh ndjesë!
E di qe nuk do kem miratimin dhe dashamirësine por kjo është e vërteta me shumë miresjellje duhet të distancohesh nga përdorimi i fjaleve të tilla drejtuar anëtareve.
(Ky është mendimi im si anëtare si frekuentuese e forumit por edhe si mbështetetese për femrat, pjesen tjetër të gjykimit e kanë të tjere me lart ama nuk mund ta anashkaloja këtë postim...)
Nejse!
Mirabel , mirëkuptim dhe respekte më vjen keq për këtë "përplasje" por shpresoj të harrohet apo përmiresohet situata duke bëre veprimin e duhur të gjithë!
 
  • Like
Reactions: h3o

Mirabel

Locus omnem
Duhet ta pranosh qe ke bëre një gabim këtu Universal dhe nuk ka asgjë të keqe të kërkosh ndjesë!
E di qe nuk do kem miratimin dhe dashamirësine por kjo është e vërteta me shumë miresjellje duhet të distancohesh nga përdorimi i fjaleve të tilla drejtuar anëtareve.
(Ky është mendimi im si anëtare si frekuentuese e forumit por edhe si mbështetetese për femrat, pjesen tjetër të gjykimit e kanë të tjere me lart ama nuk mund ta anashkaloja këtë postim...)
Nejse!
Mirabel , mirëkuptim dhe respekte më vjen keq për këtë "përplasje" por shpresoj të harrohet apo përmiresohet situata duke bëre veprimin e duhur të gjithë!
Hermetica , qellimi im i te qenurit ketu nuk eshte as te impresionoj kend e as te ve ne loje kend. Jam per tu zbavitur edhe kur provokoj dike e bej ne kuader te shakase.
por qofte edhe ndryshe , te kesh parasysh dicka, une nuk e ul veten kurre ne kete nivel as veten e as tempin e bisedes!
 

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Hermetica , qellimi im i te qenurit ketu nuk eshte as te impresionoj kend e as te ve ne loje kend. Jam per tu zbavitur edhe kur provokoj dike e bej ne kuader te shakase.
por qofte edhe ndryshe , te kesh parasysh dicka, une nuk e ul veten kurre ne kete nivel as veten e as tempin e bisedes!

E di Mirabel edhe unë prandaj të shkruajta një shenje mirënjohje në fund, pa ndonjë qëllim përfitimi personal sepse e vlerësoj personalitetin tënd , mënyren tënde ja pikërisht kështu siç je. Fatkeqësisht e di dhe këtë tjetrën që nuk është se gjen shumë mirëkuptim edhe hapësiren e duhur nga disa, por ta siguroj që të kuptoj dhe të jap të drejtë! Dhe patjeter që i jep ngjyra forumit dhe mua më pëlqen kjo gjë. : )
 

Dreamer

Under the Dome
Meqe ankesen e ka bere @Mirabel une do ju lutesha te tjereve te mos nderhyjne deri sa te marre nje pergjigje.(Te pakten jo Chit-Chat)
Nuk do hyj te komentoj sepse ka pak per te thene.
Kur te jete ne linje @Al-Punk do te te pergjigjet sepse eshte i vetmi qe mund te jape nje pergjigje precize.
 

Al-Punk

Still here
Komunikimi eshte i rendesisshem dhe po aq e rendesisshme eshte te mos krijojme armiqesi ne nje ambient ku vijme per t'u qetesuar. Incidenti nuk kaloi pa reagim nga ana e stafit. Tema mbyllet.
 
Status
Not open for further replies.
Top