Angelina apo Charlize???

moonlight

Primus registratum
Re: Angelina apo Charlize???

Angelina eshte femer e bukur, por per mua ka nje bukuri te peshtire (sado e pashpjegueshme qe mund te jete); pastaj pa lezet kane qene lepirjet me Billy Bob vend e pavend ne publik.
Charlize duket e embel ne fytyre, si kukull.
 

Blendi

Primus registratum
Re: Angelina apo Charlize???

Shi si flisni ju, sikur pak S&M me Angelinen do ishte gje e keqe (?) :confused:

Charlizen mos e mendoni ndonje fare engjelli se ka bere foto nudo sa te duash, ka bere edhe foto tip S&M "kuklla", por nuk i shkon. Kurse Angelines po. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Angelina apo Charlize???

Angelina, pa asnje pike dyshimi
Those lips, o my goddddd
Those eyes, eurekaaaaaaaa
She has it, se di ce gjeti Billy Bob Thorton qe iku ashtu, si duket sapo takoi Angelinen i iku charmi te shkretit.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

McByrek

Primus registratum
Re: Angelina apo Charlize???

Cfare flisni more jeni ne terezi? Ku qeka Angelina me e mire se Charlize? Nuk eshte ceshtja vetem tek bukuria e zhveshur, por edhe tek mendimi qe shpreh secila. Sepse cdo femer ashtu si cdo njeri shpreh nje ndjesi te caktuar. Ndonese eshte ceshtje shijesh, kam pershtypjen se duhet te jesh shume prapa nga gustoja nqs preferon Jolie perpara Theron. Angelina duket si nenprodukt silikoni, buze jonatyrale, shikim prej kurve, dhe sjellje prej bibe. Per vete me shkakton vetem ndjesine e nje makine seksi.
Charlize eshte shume me ndryshe. Shume me tokesore, ka shikim me te pikelluar, femer tipike e viteve 2000 qe te sjell mendjen rrotull por pa buje dhe ekzagjerim si Angelina, trup fantastik, buzeqeshje e embel dhe aspak diabolike.
Une votoj per te.
 

illyricus

Primus registratum
Re: Angelina apo Charlize???

Charlize deri n'fund. Po kjo ësht' veç çështje e shijes. S'do me thanë se Angelina s'ësht' e bukur.
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Angelina apo Charlize???

Charlize eshte e bukur, perkunrazi si engjell. Por femra nuk duhet ta kete bukurine kaq te rrumbullakte dhe perfekte.
Charlize eshte e bukur dhe kaq.
Ajo nuk i ka ato "qoshet" te vecanta, duket si krype e sheqer por duhet te kete dhe pak djeges apo elemente te tjera qe ti japi vencanti. Eshte shum e bukur por kaq ka.
Angelina??? Personalisht eshte tipi i femres qe une preferoj dhe me ngjitet me karakterin tim, por mbi te gjitha, te shikosh disa tipare te saja qe pikerisht ato tipare i japin asaj personalitet, i japin vencanti, mbi te gjitha i japin te qenit Angelina.
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Angelina apo Charlize???

Angelina
Charlize
Rezultati???
Dikush eshte duke te pyetur me ane te veshtrimit "cfar votove"?
 

Guest
Re: Angelina apo Charlize???

angelina esh shuem hot si rush fare /pf/images/graemlins/smile.gif
 

COKOLLATA

Primus registratum
Re: Angelina apo Charlize???

Ore neper foto duken te gjitha yje . Po ben ndryshim shume te madh kur i shef njerezit persegjalli. Ku krahasohet Angelina me Charlize??Trupi i angelines te kujton nje femer te pazhvilluar mire , s'ka asnje lloj forme dhe per me teper eshte 5 foot 4 inch e gjate. Tani e krahasoni me nje femer 5 foot 10 qe ka hire te magjishme natyrale pa <<ndihmen>> e siliconit. Dhe ka trup qe e enderrojne me mijera vajza. Dhe per me teper personaliteti luan nje nga rolet kryesore ne pamjen e njeriut. Une personalisht i mendoj qe te dyja e meritojne te jene aty ku kane arritur sepse jane te dyja shume te talentuara po te biesh ne dashuri me vellain dhe ta puthesh ne mes te mijera njerezve hmmm Angelina qofte ajo qe eshte ishalla /pf/images/graemlins/smile.gif .
 

COKOLLATA

Primus registratum
Re: Angelina apo Charlize???

Dhe nje gje tjeter qe te jesh sexy nuk ka nevoje te besh << F... ME >> FACE ne cdo foto qe ben !!
 

AnilaM

Primus registratum
Re: Angelina apo Charlize???

Te dyja jane te bukura ,por...bukuria e tyre ndryshon sipas karakterit,sikurse ne menimi jon po nga karakteri qe kemi kundrejt parsonazhe v.i.p.Charlize eshte si nje kukull, nuk shoh noi gjo tjeter terheqse tek ajo ,nersa angjelina eshte nje femer terheqse dhe provokuse , shperthuese ,dhe me nje karakter te fort skenik ,ne fund te fundit kjo eshte nje nga tiparet dalluse ,kryesore tek artistet,bile un do ta krahasoja angjeline si ...ai mali i larttt ,qe kur e shikon nga posht te duket i frikshem dhe i pa mundshem ,por nuk mund ti rezistosh dhe kerkon ta zoterosh, dhe kur arrin ne maje te saj ke mundesi te shikosh mrekulli.
Gjithmon ne drejtimin artistik,persa i perket jetes private ,pune per to.
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Angelina apo Charlize???

Angelina Jolie pa diskutim.E kam pare nga afer dhe kam dhe nji fotografi me te.Difekti:kercinjte e kembes si shkarpa.Buzet kur ja shef nga afer......brrrrrrrr se çme hipin ca te rrenqethura.
I jap voten dhe rroten /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top