Alicia Keys: Albumi i ri, më i miri në karrierë (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiKëngëtarja e njohur amerikane, Alicia Keys, ka paralajmëruar se albumi i saj i ri do të jetë me muzikën më të mirë që ajo ka bërë ndonjëherë.
Ylli i hiteve të shumta dhe bashkëshortja e një prej producentëve më me nam, Sëizz Beatz, ka konfirmuar se në fund të vitit do të sjellë edhe fëmiun e dytë, gjininë e të cilit nuk e ka zbuluar.“Alumi në dhjetor? Jo, unë e di se do të lind një bebe në dhjetor”, ka theksuar Keys.

Ajo shtoi se albumi do të jetë muzika më e mirë që ajo e ka bërë ndonjëherë, e ai do të lansohet në fillim të vitit të ardhshëm.

 
Top