Alessandra Ambrosio shkëlqen në ‘Harper’s Bazaar’ (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiAlessandra Ambrosio shfaqet e mahnitshme në një set fotografik për versionin australian të revistës ‘Harper’s Bazaar’. Modelja braziliane ka treguar format e veshur me disa fustane të mrekullueshme dhe duke pozuar për fotografin Simon Upton.
33-vjeçarja është fotografuar e veshur me një fustan Prada, një Louis Vuitton dhe një Alex Perry.Alessandra Ambrosio ka dy fëmijë nga martesa e saj me biznesmenin Jamie Mazur.

 
Top