ALBOYS

Durrsaku_King

Forumium praecox
Re: ALBOYS

ALBOYS eshte nje grup te rinjsh ne itali qe bejne muzike hard heavy te perziere me muzike popullore... shpresojme tju krijojme mundesine ti degjoni
 

Durrsaku_King

Forumium praecox
Re: ALBOYS

te shtunen dt 14.12.2002 ora 21°° grupi ALBOYS merr pjese ne nje koncert LIVE ne Rome. kush eshte ne Rome do te kete mundesine ti degjoje...
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: ALBOYS

ALBOYS; shqipetare jane kata D-kingu, nese po do me pelqente edhe mua te kisha ato mp3-te.
Nderkohe, suksese grupit tend te preferuar. :thumbsup:
 

Durrsaku_King

Forumium praecox
Re: ALBOYS

ALBOYS SERISHT KONCERT LIVE NE ROME 07/02/2003
ALBOYSAT GODASIN SERISHT!!!! KONCERT LIVE TJETER NE ROME PER SHQIPTARET SERISHT VOLUM DISTORSION ELEKTRICITET PER FANSAT E TYRE EDHE PER ATO QE NUK KANE FATIN E MIRE TI KENE PARE ASNJEHERE...
 

Durrsaku_King

Forumium praecox
Re: ALBOYS

ME VJEN KEQ QE NUK MUND TE VEJ CA FOTO TE GRUPIT ALBOYS KETU NE FORUM NGA KOCERTI I DHJETORIT. KEMI EDHE VIDEO LIVE POR NUK DIJ SESI TI FUS NE FORUM QE TI SHOHIN TE GJITHE... MBASE ME VONE DO TA REALIZOJME...
 

Durrsaku_King

Forumium praecox
Re: ALBOYS

Serisht koncert live i grupit shqiptar ne rome... me dt 3 korrik grupi ne koncert tek pub 360° ne rome...
 

Durrsaku_King

Forumium praecox
Re: ALBOYS

shife i here kete
 

Durrsaku_King

Forumium praecox
Re: ALBOYS

Tmerri qe po shoh mjafton per gjithcka
Erresira dhe ankthi rikthehen serisht

Terrori qe mbizoteroi po shuhet dalengadale
Nuk e di nese kam vdekur apo jam ngjallur prape...
 

^Res-Cogitans^

Primus registratum
Re: ALBOYS

Ja dhe nje "fansh-shele" e juaj....

iNstrumentalja e ^ikje ne erresire^ vlen... (^=^)

Vetem desha te degjoja me te nenvizuar "kitarren" ...loooool.
 
Top