Agdal: “Meshkujt kanë frikë nga unë dhe s’më afrohen”

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiAjo është një nga modelet më seksi.
Por, kur vjen puna tek meshkujt, nuk është se i ka mirë punët.

Kjo, pasi sipas Nina Agdal, meshkujt kanë frikë që t’i afrohen.“Mund të them se është një situatë dëshpëruese.

Nuk e kam aspak problem që të josh shtëpi mode, por kur bëhet fjalë për meshkuj, nuk kam aspak fat.Ata duket sikur kanë frikë nga unë dhe nuk më afrohen”, ka thënë modelja e njohur.

Në fakt, deri pak muaj më parë ajo ishte e lidhur me këngëtarin Max George, por ai e la pas spekulimeve se flirtoi me Leonardo Di Caprion.

Ndërsa më parë ka qenë e lidhur edhe me këngëtarin tjetër, Adam Levigne.

 
Top