Adiministrim i dobet qe sjell rremuje ne server e chat dhe forume

Status
Not open for further replies.

MoonWalker

Primus registratum
SA HERE DUHET TE ABUZOJN ANETARE E STAFIT ME ACCESSIN QE I KENI MIREBESUAR
QE JU TA SHIKONI TE ARSYESHME ME ATE SYRIN TUAJ KU I SHTONI ISHIT PERGJUMESH, DERI SA SHTONI AOP TE APAFTE JENI TE VERBER DHE LEJONI ABUZIMET , JO SE NUK SHIKONI APO SE SDINI JO JO
PO KESHTU JU PELQEN STAFI ME ISH FLOODISTA QE JU KAN SHAJT
99 FJALE E FUSNI NE GJIRIN E STAFIT AOP QE KAN PROBLEME PSIQIKE E SKICOFRENIKE E QE KERCENOJN FEMRAT DUKE JU BO PRESIONE DO TE NXJERR VIDIO SE MA SOLLEN ME MEMO MOS FLIT FILANIT E TA OFENDOSH NE MAIN NJE FEMER SI AOP E SI STAF PO TALLNI BYTHEN JU QE THONI SILLNI LOGSE NE FORUME E NUK MERRNI MASA JU UDHEHEQIT PO DEGJENERONI KETE SERVER-CHAT DUKE LEJUAR ABUZIME E DUKE MBYLLE SYTE CA NDODHIN POSHTE HUNDES TUAJ DHE SI KENI FETYRE E FLISNI PER RREGULLORE KU JU VETE E SHKELNI KETE RREGULLORE DUKE SHTUAR AOP NJERES TE SEMURE TE PAEDUKATE QE JAN LLUMI SHOQERISE SHQIPTARE ME CA TE DREJTE KERKONI ME RESPK RREGULLOREN E TI VENI BAN USERIT KU JU SI STAF SJENI NE RREGULLVETE, SE TE ISHIT NE RREGULL SDO KISHTE ANKESA NE FORUME SE NJERI QE KA TRU E NJOHURI SI JEP TE DREJTEN TE TJERVE TA KAPIN GABIM E TE BEJ GABIME PLUS KA PJEKURI ,PO NGAQE SJENI TE AFTE NE ADMINISTRIM DHE NE ZGJEDHJEN PERSONAVE ANETAREVE PER STAFF NDODHIN KETO GJERA SE PO TE ISHIT NE RREGULL SVIJA UNE ME JU THONE KETE GJE PO JU E DONI SERVERIN CARKODUAR E THONI E MBURRENI NE MBAJM QENDRIM ASNJEANES E JEMI TE DREJTE NE VENDIME QE MARRIM. TURP TJU VIJE QE THONI ECNI FORUM E RESPK RREGULLOREN SEPSE JU SJENI NE RREGULL NE RRADHE TE PARE JO USERAT, SE USERI MESON E LEXON SHIKON E BEN ATE QE BENI JU. SE JU SI STAF JENI SHEMBULLI PO JENI SHEMBULLI ME I KEQ PER NE USERAT
SE PA NE USERAT DO LUANIT LETRA DHE NA SHKELNI TE DREJTEN TONE ME FOLE LIRSHEM KU I PERMBAHEMI RREGULLORE TUAJ SA PER SY E FAQE
APO RREGULLORJA ESHTE PER USERA SE JUVE SJU KAP RREGULLORJA
DMTH I BIE BEJ CA THEM UNE E MOS BEJ CA BEJ UNE
LESH ME QIME TALLNI BYTHEN ME USERAT TERE KOHES JU
SE ASNJE SPO DEL ME THEN O SHOKE KOLEGE NGRIHUNI CA PO NDODH KETU SE PO DEGJENEROHET NJE PUNE 10 VJECARE E LEN ME MIREBESIM NGA DIKUSH QE TE VAZHDOJE E ME SHUME NE TE ARDHMEN
NESE SKENI NERVA ME VAZHDU ATE PERGJEGJESI KA TJERE BENI PART
SE JU SJENI TE AFTE ME E ADMINISTRU KETE RRJET SOCIAL JU PO E DEGJENERONI ME SHUME ME KETO QE PO LEJONI TE NDODHIN NGA STAFI E SHOKET E KOLEGET TUAJ FLOODISTA

KESHTU PORDHE MO NA BONI KEMI RREGULLORE DHE RESPEKTOJM SI STAF
JU RESPK QEFET JUAJA EPSHET VIRTUALE PO JO USERIN QE JU JEP TE DREJTEN JUVE TE JENI STAF KETO QE JENI SOT

PA NE USERA JU JENI NJE HIC

JEMI NE QE JENI JU ATY LART

MOS E HARRONI KETE GJE KURRE

SE USERI ESHTE ME RENDESISHEM NE ICQ DHE DUHET RESPK

JO TE RESPK NEVOJAT JUAJA BARBARE MOSTROSE PERBINDSHE PER ACCESS ME GJUJT DASHNORE PRIVATE E KENDEJ BENI SIKUR SJENI ONLINE SE JENI TE LODHE, PO ME FOLE ME FEMRA ME DHEN ACCESE E VOICE BUDALLIQE SJENI TE LODHUR KJO TREGON QE JENI NJEREZ ME DY FETYRA
NUK JENI ATO QE THONI DERI SA LEJONI KETO GJERA TE NDODHIN E TJU VIJN ANKESA NE FORUM JU E DINI SHUME MIRE KUSH JENI JETE REALE
E SA FORCE KENI ME ARRIT GJERAT JASHTE PRANDAJ KOMENTE MOS BENI MBRAPA ME IRONI E PORDHE SE JU NJOHIM SA FORCE LLOGJIKE KENI DUKENI NGA VEPRIMET E ARSYETIMI MENYRA SI KOMUNIKONI ME USERA QE JEPNI NE MAIN E FORUME E NDIHME, SA TE ZHVILLUAR E KENI EGON TUAJ CINIZMIN E ARRAGONCEN TE SHOQERUAR ME DESERT NJE FODULLIK TE PAPAR UNE SJAM PER TE GJYKUAR SE SJAM ZOT PO KJO ESHTE NJE ANKESE VERETJE PER JU DREJTUESIT NE DAC TJU VIJ MIRE NE DAC KEQ SI NUK E CANI KOKEN JU SE CAJ AS UNE PO KAM PER DETYRE E RESPK NORMAVE SHOQERORE NE KETE RRJET SOCIAL TE THEM TE VERTETEN
JU VJE MIRE A KEQ JUVE UNE SE MBYLL GOJEN PER CKA PO NDODH KETU ME NE USERAT E STAF SEBASHKU

SKA VEND PER KOMENTE DUHEN VEPRA SHOKE TE DASHUR
SE PRANDAJ PO SHAHENI NGA TE GJITHE SI STAF PREJ KETYRE BUDALLIQEVE
QE MBYLLNI SYTE E NUK MERRNI MASA LARGIMI E PASTRIMI NE STAF

PO PATET PROBLEM KETE SHKRIM HIQENI BEJENI BLOCK SE KUPTOHET PSE BOHET BLOCK MBRAPA MOS TA LEXOJN TJERET SEC PO NDODH
USERAT E DIN CFARE PO NDODH DHE JU AS SE KENI IDEN CA MENDOJN PER JU
SEPSE JUVE SJU KA INTERESU ASNJEHERE USERI PO KENI SHIKU QEFET JUAJA NE PRIVATE
E JA KENI VARE ADMINISTRIMIT

STAFI I MADH I ALBNETWORKUT
 

Seyfert

Valoris scriptorum
Dhe ne fund fare ver pike.Qetesohu dhe merr nganjehere fryme. E ke filluar fjaline dhe nuk di ku mbaron. Duket nga shkrimi sa te kane rene ne qafe ty.
 
Status
Not open for further replies.
Top