Adhurueset më të mëdha të Canës janë femrat

Albforumi

Primus registratum
Adhurueset më të mëdha të Canës janë femrat

Lorik Cana jo vetëm se është i njohur si një futbollist me kualitet të lartë, por kohëve të fundit ai është duke u vlerësuar edhe për bukurinë e tij.

Kështu së paku gjatë kësaj jave kanë shkruar mediet angleze, të cilat kanë thënë se futbollisti shqiptar është duke fituar famë të madhe në qytetin anglez.</p>


Por, ende nuk dihet se a ka ndonjë të re nga futbollisti në jetën private, i cili muaj më parë ishte ndarë nga bukuroshja Zana Krasniqi. Megjithatë, shumë media angleze shkruajnë se adhurueset më të mëdha të Canës janë pikërisht femrat. </p>


Kështu që, në këtë aspekt Cana nuk është keq! /Express/</p>

Ky artikull eshte marre nga: http://thashethe.me/?p=2597. Per me shume artikuj te ngjashem vizitoni: http://thashethe.me/?p=2597
 

gangsterja

Primus registratum
Me te vertete eshte nje futbollist i talentuar,por kohet e fundit ka shkruar disa budallalleqe neper intervistat qe i kane marre.Un per vete lojtarin qe adhuroj eshte Messi(FCB)dhe Ezill(ai i Gjermanise).As qe e adhuroj,thjesht e kam inat se i duket vetja i bukur.
 
Top