Pune A mund te me ndihmoni?

Erik

Primus registratum
Pershendetje!
Jam nje student 18 vjeç dhe me duhet te gjej nje pune (çfardo lloji),nuk kam punuar kurr me pare pra nuk kam asnje eksperience te meparshme pune do kisha shume deshire te punoja ndihmes ne ndonje punishte,gjithsesi mesoj shpejt do punoja cfardolloj pune por vetem se me duhet mbasdite per shkak te shkolles.
Do ja u dija shume per nder nese me kontaktoni flm!
[Tirane]


Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
 
Top