4 JANARI (2003)

R.HOTI

Primus registratum
4 JANARI (2003)

KY VIT I RI ISHTE VITI I (5TE)QE FESTOJ JASHTE SHQIPERISE KUSH NGA JU KA ME SHUME SE KAQ KOHE JU UROJ TE GJITHVE NJE VIT TE MBARE DHE TE SUKSESHEM DHE JU REALIZOSHIN TE GJITHA DETYRAT GEZUAR DHE PER SHUME VJETE GEZUAR :rockband: GEZUAR :rockband: GEZUAR :rockband: GEZUAR (FROM A SPETIAL MEN)
 

Diddy19

Su@mi
Re: 4 JANARI (2003)

O Man in Black!Ma shpjego pak ça kishte lidhje titulli i temes me ate qe ke shkru ti?Apo i perket serise "kurr e mas lidh"???? /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: 4 JANARI (2003)

Une s pashe kerkund pyetje.Mandej nqs kishte ndonje pyetje duhet te kishe vene ate shenjen "?" qe vihet ne fund te nje fjalie pyetese.Pastaj une kuptoj shume mire shqip,je ti ai qe ben sikur di anglisht por qe ne fakt...(shkruhet special e jo spetial, naqe)
 
Top