Zbulohet bashkshorti i Lidia Banushit

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Super star, 12 Mar 2018.

  1. Super star

    Super star Primus registratum

    Qe eshte shtatzane dhe pret nje bebush djale kjo normal u konfirmua por ajo qe nuk arritem te kuptojme nga femra seksi e Show Bizit Shqiptar eshte se cili eshte babai i femijes??? Por nga aludime dhe kerkime te shumta ne llogarine e saj te facebook-ut arritem te gjejme foto te cilat konfirmojn lidhjen e tyre dhe cdo gje tashme eshte publike. Bashkshorti i Lidias eshte nje djale biznesmen nga Kosova...Kaq arritem te zbulojme te tjerat na ngelen per tu pare...urime çiftit ne jeten e tyre bashkeshortore dhe per pritjen e embel te bebushit te tyre... FB_IMG_1520857533246.jpg
    2017-12-04-14-31-43-980.jpg IMG-b17ca0829ba1f7ca2f0d545504e44c19-V.jpg
     

Shpërndajeni këtë faqe