Wiz Khalifa në vend të parë. Gruaja e tij dridhë të pasmet!!! (Video)

Diskutime tek 'Moda' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 1 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Hip hop ylli, Wiz Khalifa, ka arritur të dalë në vendin e parë të top listës amerikane për numrin e kopjeve të shitura të albumit “Blacc Hollywood”.
  Eshtë bashkëshortja e reperit Amber Rose që e ka festuar këtë sukses në mënyrë të jashtëzakonshme.  Ajo ka postuar një video në Instagarm, ku ajo shihet duke i dridhur të pasmet në mënyrë spektakolare.

  [​IMG]

  Wiz Khalifa ditë më parë lansoi albumin “Blacc Hollyëood”, ku dallohen këngët “Staying Out All Night” dhe “We dem Boyz”.

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe