UEFA EURO 2016.

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Solaris, 13 Dec 2015.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  MasterB ka shkruar qe kualifikohet Polonia me kuoten 1.70.
  Spandauer shtoi me tej qe del barazim(90 min) me kuoten 2.90.
  AIRBOURNE plotesoi: head to head fiton Polonia me kuoten 1.70.Qe i bie humbas per 90 min. vetem po fitoi Zvicra.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Polonia... udheheq me MERITE.
  kaq.
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  forca Shqiperiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Gjermania gjithmone komshinjve ju ka dhene dru!
  Forza HUNGARIA.
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Shqiperia beri loje te papare! Bravo djema !!

  Tani une bej tifo per 'te kaltrit'. S'jam shume i informuar per ndeshjet sepse s'para i kam ndjekur, por c'ka te beje; forca Italia une e them edhe kur s'di gje, edhe kur fiton, edhe kur humbet :)

  Forza Italiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
   
  Airbourne likes this.
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Che GRANDE ITALIA......
  ANDIAMO
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Vetem me Teutonet sdua te humbas!
  Kshu kot!!!
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Levandowski shenon.Quota 3.20 e luajtur te Tipico me shumen 20 euro.
  PS: pij caj dhe prit perfundimin e ndeshjes!
   
  Dreamer likes this.
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  2 minuta dhe pa mbaruar cajin e boni LEWA.
  Ta vrej me tej....LIVE.
  Yessssssssssssssssssssssssssssssssssss
   
  Dreamer likes this.
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me tej nuk ma mban me,dhe naten e mire prej AIRBOURNE.Atij gabelit te Tirones mi beni te fala kush e njef.Dhe ndrikullave....po i pate kerrkun.
  Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tash me gjermanet pak nderrime mendimesh.
  Tschyss.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Wales-Belgien....both to score quota AKTUALE 2.10 perseri 20 euro.
  PERSE: mungokan Vermaelen dhe Vertonghen dy mbrojtesit e Belgjikes,pra shancet jane qe Wales me Bale ta pallakuqi nje gol.
  Tipi ishte nga nje gjerman qe nick e ka Spandauer,ndersa vete nuk kam mendje,vetem kuotat per Belgjiken jane EXTREME te larta.
  Te pime BIRRA dhe te presim me tej.
   
  Dreamer likes this.
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  MAROI dhe KJO
  E falenderova Spandauer dhe po kaloj Belgjika,Portugalia ja pallakuq minimalisht 1 goll.
  Agreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po ta dija....GRANDE WALES.
  Ca jermane u irrituan por kush ja u var.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Sa kom bertit mrom....

  PS: imagjino te kalote Shqiperia??????
  Pushim zemre do m`bite.
   
 15. hareid

  hareid Papirus rex

  Ne gjysem finale luajne Franca kunder Gjermanise dhe Wales kunder Portugalise.
  Do me pelqente sikur ne finale te luaj Gjermania kunder Wales
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Wales iku me NDER, ndersa automatikisht jam me Gjermanine sot por..................do rrifen.
  Nejse ....agreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
   
 17. hareid

  hareid Papirus rex

  Portugalia e fitoi kampionin europian. Me e then te drejten deri ne finale kam qen kunder Portugalise kurse ne finale isha kunder Frances. Pergjigjen perse kunder Frances, nuk e di....Ndoshta sepse shumica dermuese mendonin se Franca eshte favorite dhe do te fitoj.... Por ndoshta sepse nuk me pelqeu qe tifozet francez ne dy ndeshjet e fundit filluan t'i imitojne tifozet isllandez....
   
 18. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  O Zot! Si eshte e mundur qe europianin te e fitoi portugali, nje nga skuadrat me te dobeta te europianit???
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Tashti po shikoj live,direkt ose drejt-persedrejti ligen amatore gjermane veri-lindore midis ekipeve Lokomotiva Leipzig-Energie Cottbus.Rezultati mbas pjeses se pare 1-1.Vendosa qe golin tjeter e shenon Lokomotiva me kuoten 2.55.....10 euro per sport.
  Kismet....si dhe mund ta shikoni po patet interes tek MDR.
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  1-1 mbaroi....me duhen disa minuta pune qe ta kompesoj.
  Ja qelloj heren tjaten.
  U krye.
   

Shpërndajeni këtë faqe