Tifoz i ciles skuadre jeni ju?

Diskutime tek 'Futbolli - Football - Fußball - Calcio' filluar nga Djali Adoloshent, 10 Aug 2015.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  [Edituar/ Dreamer] Jo ofendime !!
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kta LESHAT e interit...mandi,lenci apo genci nuk e dine qe...fillohet nga ...A-ja.
  Dhe kta TORRET e interit te cajne ...DARET.

  FORZA JUVE.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  PS...mund te shkoni ne VARREZA per homazhe.

  AGRE.  unnamed.jpg

  ALE.
   

Shpërndajeni këtë faqe