Sisteme pagesash online

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga Al-Punk, 24 Jan 2012.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Pervec PayPal qe akoma nuk e pranon Shqiperine, a mund te rekomandoje njeri ndonje sistem tjeter pagesash me te cilin mund t emarresh para dhe ne Shqiperi?

  Para ca kohesh kam perdorur AlertPay. Sherbimi shume i mire, por tarifat shume te larta per cdo veprim dhe te ngritura ne menyre progresive, te paktne per llogarine tone(megjithese asnje ankese klientesh, e cilesuan si mase rreziku te ngrene tarifat per nje biznes ne Shqiperi).

  Varianti tjeter eshte Moneybookers (Skrill). Sistemi eshte shume i mire, shume i sigurte, por pak e perdorin.

  Dikur kam perdorur dhe 2checkout, por hoqem dore pasi nuk ishte fleksibel me shitesit dhe filloi te bente shume kufizime, a thua se donte te ulte numrin e "klienteve".

  Ndonje variant tjeter qe nuk dime?! dhe qe ia vlen!? Psh ne Amerike po perhapet shume Dwolla, por fatkeqesisht nuk perdoret dot ne Europe.
   
 2. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  pse Paypal nuk e pranon Shqiperine?
   
 3. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  pse Paypal nuk e pranon Shqiperine?
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ka pranuar se fundmi te behen marrje pagesash nepermjet kartes se kreditit Visa.
   

Shpërndajeni këtë faqe