ROBOTIC.AL

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga Al-Punk, 13 Apr 2015.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Robotic.al do ju tregoje vleren e faqes suaj (jo domainit tuaj).
  Krahasoni faqen tuaj me qindra faqe te tjera shqiptare.


  www.robotic.al
   
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  Dmth te shofesh vleren e nje web sa vlen kjo esht e gjitha ?
   
 3. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Po aq eshte ideja :)

  Megjithate pervec cmimit, faqja te prezanton dhe nje liste me informacione per cdo faqe si renditja ne SEO, PageRank, Domain Authority, Prezenca ne DMOZ e te ngjashme.
  Te gjitha keto te ndihmojne per te kuptuar pse nje faqe vleresohet me shume e pse me pak. Per nje webmaster, ky informacion mund te ndihmoje per te permiresuar faqen e tyre dhe me shume.
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Kontribues tek Shqipopedia

  Faqja nuk funksionon me.
   

Shpërndajeni këtë faqe